Відстежуйте доставку вашої машини з порту в порт морем

Для цього потрібно скопіювати номер контейнера та номер замовлення, перейти на сайт судноплавної компанії (уточнюйте у менеджера вашу) і вставити номер у відповідне поле. Наприклад, ZIM — https://www.zim.com/ru/tools/track-a-shipment

system
Судноплавні компанії
Вибирайте компанію для відстеження

Тут ви можете відстежувати Ваш контейнер онлайн. Місцеперебування контейнера в даний момент ви побачите на мапі світу. Також у вас є можливість дізнатися точні дату і час відправлення, перезавантаження на інше судно і прибуття Вашого контейнера в порт. Щоб відстежити контейнер, введіть його номер в пошуковому полі на мапі зверху, наприклад: TCNU 5428553.

Додаткову інформацію про контейнер можна знайти на сторінці компанії, якій належить даний контейнер. Після того, як Ви ввели номер контейнера в пошуковий рядок, з'явитися назва компанії власника цього контейнера. На сайті компаній морських перевізників також можна дізнатися детальну інформацію про контейнер, включаючи розмір і вагу даного контейнера.

Наприклад, 40 футовий контейнер вміщує в себе зазвичай до чотирьох легкових автомобілів. Інформацію про те, які автомобілі пливуть разом з Вашим автомобілем в одному контейнері, можна дізнатися в Кабінеті клієнта. Доступ до Кабінету мають виключно наші клієнти та зареєстровані користувачі цього сайту.

Запропонувати ставку
Заповніть необхідні дані
Купити зараз
Заповніть необхідні дані
Розрахувати ціну під ключ
Заповніть ваш номер телефону та розрахунок вартості прийде вам в Viber
Купити аналогічний варіант
Заповніть необхідні дані